אילוף כלבים

 

הבאתם כלב הביתה וההתרגשות גדולה. תמיד רציתם כלב שיהיה חבר לכם ולילדים, שתוכלו לשחק ולטייל איתו ושיהיה נעים לבלות איתו בבית ובחוץ. הכל היה טוב בהתחלה והכלב הבין דברים ואפילו למד לשבת במהירות אבל אז, לאט לאט, כשקראתם לו לבוא הוא הלך לכיוון השני, כשיצאתם לטיול מצאתם את עצמכם נגררים אחריו ובכל פעם שחזרתם הביתה החזקתם אצבעות שהספה היפה שלכם לא תהיה מלאה בשערות אחרי שהכלב ישן עליה.

 

אתם מאוד אוהבים את הכלב ויודעים שהוא חכם כי כשהוא עושה משהו רע הוא יודע, אתם רואים את זה עליו. הוא כל כך חכם שהוא גם עושה לכם דווקא כשאתם הולכים מהבית. הוא עולה לכם דווקא על המיטה ומשתין עליה ובוחר דווקא את הנעל הכי יפה והורס אותה. כן הוא כל כך חכם  ובגלל זה אתם מתים עליו. אבל יש סוף לכל תעלול. החלטתם שהבית הוא בכל זאת שלכם ואת הכלב, שהכריז בעלות על כל דבר כמעט, צריך לאלף.

 

אז מה זה אילוף? ולמה בכלל כדאי לאלף את הכלב?

אילוף הוא תהליך למידה של הכלב במהלכו הוא לומד פקודות והתנהלות נכונה בבית. הכלב הוא חית להקה וככזה הוא מנסה למצוא את מקומו בתוכה. בעלים רבים של כלבים לא מצליחים לגרום לכלב להתנהג בצורה בה היו רוצים שיתנהג מה שגורם להם לכעס רב ולתיסכול, רגשות שמועברים גם לכלב.

האילוף מיועד לבעלים הרוצים ליצור קשר נכון עם הכלב ולהבין אותו טוב יותר. באמצעות האילוף אפשר להבין מדוע הכלב עושה את מה שהוא עושה ותחושות התיסכול ייעלמו. הכלב לומד פקודות המקנות לו הרגלים נכונים ומאפשרות לו ולבעלים להתנהל בצורה נכונה וטובה.

 

איך מתבצע תהליך האילוף?

לכל כלב יש אופי משלו ובכל בית יש התנהלות אחרת. בכדי לקבוע מהו תהליך האילוף המתאים לכלבכם יש צורך במפגש איבחון. במפגש זה אני פוגשת אתכם ואת כלבכם, צופה בהתנהגות של הכלב בפועל בבית ובטיול ושומעת מכם כיצד אתם פועלים עם כלבכם במצבים שונים. בסיום האיבחון נקבעת תוכנית האילוף המתאימה.


תוכניות האילוף:

site by Armadil   |  powered by webydo