אודות

 

שמי דפנה מונשרי ואני מטפלת בעזרת כלבים בילדים ובני נוער ומאלפת כלבים מוסמכת.

מאז שאני זוכרת את עצמי אני מוקפת בכלבים ובחיות. האהבה האינסופית שלהם ליוותה אותי בילדותי ולכן כשהתבגרתי היה לי ברור שהעבודה שלי תהיה קשורה לבעלי חיים. רציתי ללמוד תחום שיאפשר לי להיות בסביבת חיות אבל גם לשתף  אנשים וילדים באהבה הגדולה שהחיות מעניקות ואת הקבלה שלהם בלי לשפוט אותך ולכן פניתי לתחום החינוך וטיפול בעזרת בעלי חיים.

 

לאחר שסיימתי תואר ראשון בחינוך ב"אוניברסיטת בן גוריון" המשכתי ללמוד טיפול וסיוע בעזרת בעלי חיים ב"מכללת דוד ילין" בירושלים. לאחר כמה שנים רציתי להרחיב את הידע שלי בתחום הכלבים ולמדתי אילוף כלבים ב"בית הספר למאלפים הלוחש לכלבים – אבנר רז". היום אני משלבת בין שתי האהבות- טיפול בילדים בעזרת כלבים ואילוף כלבים.

 

במסגרת עבודתי אני מטפלת בילדים ונוער במגוון תחומים: קשיים רגשיים, בעיות התנהגות, הפרעת קשב וריכוז (ADHD) ובעיות מוטוריות. בטיפול נלטף, נחבק, נחלוק רגשות וסודות ונקבל אהבה בלתי נגמרת מהכלב המאפשרת להגיע לנפשו של המטופל. הכלב מעניק אהבה נקייה ולא שיפוטית, הוא יקבל את הילד ללא תלות במראה החיצוני, במה לבש או מה הציון שקיבל בבית הספר. הכלב תמיד ישמח לקראת הילד ובכך יתרום להעלאת הביטחון העצמי. במהלך הטיפול הילד לומד לאלף את הכלב ובכך חווה תחושות הצלחה והגשמה עצמית. הטיפול מתאים לילדים מגיל 4 ומעלה.

 

אילוף כלבים מיועד לבעלי כלבים שרוצים להבין את כלבם וליצור איתו קשר נכון, ליצירת חברות אמיתית ולאיכות חיים של כל המשפחה. הכלב הוא חית להקה והוא צריך אותנו בני האדם שנשמש לו כלהקה ונגדיר לו את הגבולות הברורים להתנהלות בבית. כלבים שאינם יודעים מהו מעמדם בלהקה עלולים לפתח בעיות התנהגות ולגרום לנזק לבעלים ולעצמם. האילוף נועד לכם הבעלים על מנת להבין יותר את שפת הכלב שלכם. באילוף אני עובדת עם הכלב לחיזוק ההתנהגות הרצויה ובשיבוח הכלב בביצוע. באמצעות האילוף תוכלו להעניק לכלבכם ביטחון בסביבתו ובכך ליצור קשר חיובי איתו, קשר שרק יחזק את האהבה הגדולה שהוא מעניק לכם ואתם לו.

האילוף כולל לימוד של הפקודות הבסיסיות: שב, אליי, רגלי, ארצה, הישאר, למקום וכן פתרון לבעיות התנהגות כמו: עשיית צרכים בבית, הרס הבית והגינה, עלייה על רהיטים, גניבת אוכל מהשולחן, משיכה ברצועה וכדומה.

בנוסף, ישנה תוכנית מיוחדת שנועדה לחינוך גורים. אני מזמינה אתם להיעזר בי בכדי ליהנות מכניסה קלה ונעימה של הגור לחיק המשפחה: עזרה עם גמילה מצרכים בבית, התמודדות עם הרס חפצים, נשכנות, משחק נכון והיכרות ראשונית עם פקודות.

 

ההכשרה שלי:

תואר ראשון בחינוך ו-B.A. כללי באוניברסיטת "בן גוריון". סיום תואר בהצטיינות.

תעודת הוראה לחינוך וסיוע בעזרת בעלי חיים ממכללת "דוד ילין" בירושלים.

מאלפת כלבים מוסמכת מביה"ס של אבנר רז "הלוחש לכלבים".

 

site by Armadil   |  powered by webydo